• Jsem absolvent  Katedry knihovnictví a vědeckých informací Univerzity Karlovy v  Praze. Do roku 1995 jsem pracovala v oboru, nejvíce mne bavila pozice "metodika", kdy jsem měla na starosti vzdělávání a "předžvýkávání" odborných informací tak, aby je pokud možno každý pochopil.

  • Dva roky jsem potom působila v mezinárodní poradenské firmě, která realizovala projekty Phare pro oblast vzdělávání,

  • a od roku 1997 pracuji "na volné noze". Začínala jsem jako finanční poradce, od roku 2000 se zabývám "zdravým životním stylem" - a snažím se podle moudrých rad žít. 

  • Vedle poradenské činnosti jsem se věnovala převážně vzdělávání. Ověřila jsem si sama na sobě, že nezbytnou součástí zdravého životního stylu jsou tzv. pasivní příjmy, které vám dávají svobodu. Jejich vytvoření sice trvá nějaký čas, ale v době internetu lze vše zvládnout pomocí pár kliknutí ... Přečetla jsem na toto téma mnoho a mnoho moudrých knih, ale bylo jich tolik, že jsem začala mít v hlavě poněkud zmatek. A tak jsem si sama pro sebe sepsala to nejpodstatnější. A vyplatilo se ...

  • Díky moudrému nakladateli panu mgr. Hášovi tato knížka byla v roce 2005 vydána ve dvou volně navazujících svazcích. První útlá knížka Cesta k finanční prosperitě slouží jako univerzální návod pro vylepšení příjmu. Druhá knížka Máte také svůj penězovod? (Praktický návod, jak si ve volném čase vytvořit stálý příjem) přináší univerzální návod na vytvoření chytré nákupní sítě. Obě knížky vydalo a prodává nakladatelství Profess Consulting  (www.e-profess.cz ).

Vše můžete (a nemusíte) ihned zkoušet v praxi - viz lišta "zdravý byznys".

Více na téma "úspěch" (Program pro zdravý a úspěšný život) najdete na mých stránkách www.kolmanova.com

certifikát o absolvování kurzu orodietologie v Nice, který vedl profesor Zannini, tvůrce tohoto nového oboru ve světě výživy